- Головна
- Альпіністське спорядження
- Спортивна магнезія
Магнезія для скелелазіння
Без чого не обійтись на скеледромі? Крім навичок треба запастися також спеціальним спорядженням і звісно придбати магнезію для скелелазіння. Під час занять як на штучному, так і на природному рельєфі руки пітніють, тому магнезія потрібна для забезпечення підсушування долонь та кращого зчеплення. В асортименті нашого магазину представлені блокові, порошкові, рідкі та кулькові варіанти.
Особливості різних типів магнезії
Магнезія представляє собою чистий MgCO3 (карбонат магнію) або з додаванням висушувального агенту. Багато хто вважає що це те саме, що і крейда, але це не зовсім так. Крейда дійсно має схожий ефект, але з шкірним жиром вона не впорається. Тому для представників багатьох видів спорту саме магнезія є незамінними супутником змагань та тренувань, наприклад: акробатика, пауерліфтинг, гирьовий спорт, танці на пілоні тощо. За формою виготовлення вирізняють кілька основних видів:
- у вигляді порошку — розфасована у розсипчастій формі, відразу готова до використання;
- блок (брекет, кубик) — спресована субстанція, яку можна самостійно подрібнити окремими шматками до потрібного стану, менше “пилиться”;
- кульки — для боротьби з утворенням надмірного пилу магнезія розміщується у сітчастих мішечках (одноразових чи багаторазових) і наноситься на руки при взаємодії з такою кулькою;
- рідка чи гелева — складається із суміші магнезії та етилового спирту (іноді з додаванням загущувачів) та випускається у тюбиках.
Загалом всі ці форми представляють дві групи виробів — сухі та рідкі. Кожна з них має свої переваги та недоліки. Зокрема, порошкова дуже пилиться, тому при використанні вона буде скрізь — одяг, взуття та все, до чого торкаєтесь. Проте, вона готова до застосування будь-коли — наніс і готовий. Рідинна форма позбавлена головного мінусу свого “опонента” та майже безслідна, а також довше тримається і дає можливість зонального нанесення. Але й тут свої побічні ефекти: треба чекати, коли підсохне (мінімум 30 секунд) і швидше пересушує шкіру через вміст спирту.
Магнезія для скелелазіння: як вибрати?
Перш за все, слід визначитись де саме і за яких умов буде використовуватись магнезія. А далі справа за апробацією. На щастя, магнезія не надто дорога, тому кожен має можливість експериментувати. Чітких критеріїв вибору немає, тому орієнтуйтесь на власні вподобання, але не забувайте про якість. Звертайте увагу на те, як довго вона тримається на руках, чи не скочується, чи справляється з поглинанням вологи і шкірним жиром. Спробуйте кілька варіантів і тоді зрозумієте, що саме вам підходить. Не забувайте також придбати мішечок для магнезії, щоб зручно було змащувати долоні на висоті. Детальніше ознайомитись з цим питанням можна у матеріалі “Як вибрати спортивну магнезію та мішечок для неї”.
Де придбати магнезію для скелелазіння?
Товари такого типу краще купувати у спеціалізованих магазинах. X-Zone пропонує своїм покупцям магнезію від провідних світових виробників, таких як:
- Black Diamond;
- Petzl;
- Singing Rock;
- Climbing Technology.
Ми гарантуємо високу якість та надійність продукції. В наявності спортивна магнезія різних форм, об’ємів і грамовки. Ви можете замовити товар на нашому сайті або ж придбати у фізичному магазині в Києві. Наші консультанти завжди готові допомогти вам з вибором та надати професійні поради.
Популярні питання про магнезію
-
✔️ Магнезія для скелелазіння – які бренди найпопулярніші в нашому магазині?
Спортивна магнезія — найпопулярніші бренди:
-
✔️Що цікавить покупців при виборі магнезії?
Купуючи магнезію покупці звертають увагу на вид і форму випуску, а також на об’єм пакування, бренд, відгуки та ціну. -
✔️ Скільки коштує спортивна магнезія?
Ціна коливається від 84 до 1615 грн. -
✔️ Що часто купують з магнезією для скелелазіння?
Замовляючи магнезію, з нею також купують: